+ 421 904 456 919 akr@akr.sk

Online právna poradňa

Komfort kvalitného poradenstva

Naša Advokátska kancelária ponúka svojim klientom alebo novým klientom možnosť poskytnutia právneho poradenstva prostredníctvom Vášho dopytu zaslaného formou e-mailu s priložením potrebnej dokumentácie na e-mailovú adresu našej kancelárie.

Tento spôsob (možnosť) poradenstva bol vytvorený pre pohodlie našich zaneprázdnených klientov, ktorí môžu prostredníctvom tejto služby požiadať alebo objednať právne služby priamo z kancelácie alebo z domu bez nutnosti osobného stretnutia (napr. pre krátkosť času alebo ak potrebujete právnu radu, avšak nemáte možnosť ísť na osobné stretnutie).

Pre Vašu lepšiu orientáciu môžete nižšie nájsť krátky popis služby Online poradenstvo:

Po obdržaní Vášho dopytu s popisom príslušného problému alebo iného zadania Vás budeme kontaktovať, preto je potrebné aby takýto e-mail obsahoval aj Vaše kontaktné údaje. Po krátkom naštudovaní Vami zadaného problému alebo otázky Vás oslovíme s tým, aby sme presne zadefinovali zadanie problému, definujeme okruh potrebnej dokumentácie a iné informácie, ktoré je potrebné poskytnúť z Vašej strany, cenu za takúto konzultáciu a formu výstupu (stanovisko, žaloba, odpoveď na otázky, vyjadrenie a pod.) a po dohodnutí času pre dodanie, bude tento riadne spracovaný a bude vypracované právne stanovisko. Odmena advokáta je účtovaná v súlade s vyhláškou Ministerstva spravodlivosti SR č. 655/2004 Z.z. o odmenách a náhradách advokátov za poskytovanie právnych služieb v znení neskorších právnych predpisov.

Dostali ste sa do situácie, kedy si neviete rady? Obráťte sa na nás – online právna poradňa je tu pre vás. Kvalifikovaní právnici vám poradia. Právna poradňa online pre každého.

© 2016 JUDr. Adriana Ručkayová – provided by RUonline SEO & Online marketing